"KAŻDE DZIECKO MA SWOJE MIEJSCE I PRAWO DO SZCZĘŚCIA. NASZYM ZADANIEM JEST POMÓC MU W TO UWIERZYĆ."

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA

 W STRZELCACH KRAJEŃSKICH

Aktualności

Konkurs plastyczny "Łamiemy języki poprzez wierszyki"

Dnia 14 maja 2015, podczas spotkania „Grupy wsparcia dla logopedów” działającej przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzelcach Kraj., zakończyła obrady komisja konkursowa, która wyłoniła laureatów i osoby wyróżnione w konkursie plastycznym „Łamiemy języki poprzez wierszyki”. Celem konkursu była promocja logopedycznych działań profilaktycznych niezbędnych w prawidłowym komunikowaniu się i rozwoju społecznym dziecka, rozbudzenie twórczości plastycznej u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności i zdolności plastycznych oraz współpraca logopedy, dziecka i rodzica nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w pierwszej edycji naszego konkursu, w którym wzięły udział blisko 120 dzieci objętych zajęciami logopedycznymi z placówek oświatowych z gmin Zwierzyn, Dobiegniew i Strzelce Krajeńskie, tj. Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzelcach Kraj., Przedszkola Samorządowego nr 1 i nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, przedszkola „Bajkowa Kraina” w Dobiegniewie, Szkoły Podstawowej w Dobiegniewie oraz Gościmcu, Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzelcach Kraj, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzelcach Kraj., Zespołu Placówek Oświatowych w Zwierzynie oraz Górkach Noteckich.

Jednocześnie dziękujemy sponsorom za przekazanie nagród na konkurs: panu Mateuszowi Federowi – burmistrzowi Strzelec Krajeńskich, panu Edwardowi Tyranowiczowi – staroście powiatu strzelecko-drezdeneckiego oraz panu Leszkowi Walochowi – burmistrzowi Dobiegniewa.

Skontaktuj się z nami

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
ul. Okrężna 14
66-500 Strzelce Krajeńskie
 
Dyrektor - Bogusława Podolańczuk
tel. (95) 763 91 93
gabinet nr 5
godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7.00 - 15.00
 
Sekretariat
specjalista ds. administracji
Alicja Grabska
tel. (95) 763 22 47
gabinet nr 4
godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7.00 - 15.00

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7:00 - 16:00
Wtorek 7:00 - 16:00
Środa 7:00 - 16:00
Czwartek 7:00 - 16:00
Piątek 7:00 - 15:00
Sob.-Nd. nieczynne